Referanslarımız

Yurt içi ve Yurt dışı Kablo sektörüne yönelik; Tasarım, Dizayn, Üretim, Montaj, İşletmeye Alma, Yedek Parça, Danışmanlık ve Servis referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz...

Kablo Üretim Çözümlerimiz

Üretim programımızda; ø20 mm’den ø150 mm’ye kadar Ekstrüzyon Hatları, 1+6+12+18+24 / ø315 mm’den ø630 mm’ye kadar Rijit Büküm Hatları, ø315 mm’den ø1600 mm’ye kadar Buncher Büküm Hatları, ø1000 mm’den ø2500 mm’ye kadar Drum Twister Hatları, ø400 mm’den ø1250 mm’ye kadar Planet Büküm Hatları, Kangallama Hatları, Aktarma Hatları ve Kablo Üretiminde ihtiyaç duyulan tüm Yardımcı Ekipmanlar ile müşterilerimize çok geniş bir ürün portföyünü sunabilmekteyiz.

Kablo sektörüne yönelik; Tasarım, Dizayn, Üretim, Montaj, İşletmeye Alma, Garanti, Yedek Parça, Danışmanlık, Servis ve Sınırsız Hizmet anlayışı ile müşterilerimize ihtiyaç duydukları en uygun çözümleri sunmaktayız.

Aymak Makine Hakkında

Firmamız; Kablo Büküm Hatları ( Rijit Büküm, Drum Twister, Planet Büküm, Double Twist Buncher, Single Twist Buncher, Bawlı Strander vb. ), Ekstrüzyon Hatları ( Damar İzolasyon ve Dış Kılıf İzolasyon Hatları vb.), Kangallama Hatları, Armürleme Hatları ve Kablo Sanayinde gerekli tüm ekipmanların ( her türlü Sarıcılar ve Boşaltıcılar, Aküleme ve Dancerlar, Metraj Üniteleri vb. ) üretimini yapmaktadır.

Tasarım
100%
Üretim
100%
Otomasyon
100%
Kurulum ve Eğitim
100%

Aymak Makine' den Haberler

Kablo Makinesi Haberleri

Türkiye'de bir ilk!!! HFFR ve Antigron kablolarda yapışmaya son.

Kablo Makinesi Haberleri

Yeni Fabrikamıza Taşındık. İş yerimizde makine üretiminde çalışacak iş arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

Kablo Makinesi Haberleri

%0-100 Backtwistli Perleme Hattı ve Single Büküm Hattı!!!

Basında Aymak Makine

Basında Aymak - 1
Basında Aymak - 4
Basında Aymak - 2
Basında Aymak - 5
Aymak Kablo Makineleri
Kablo Makineleri Üretimi
Kablo Üretim Hattı